15 TEMMUZUN ARDINDAN


Bu makale 2017-07-18 11:00:50 eklenmiş ve 560 kez görüntülenmiştir.
Hayreddin TANYILDIZI

Daha önceki günlerde sokak hareketlerinde Ülkücü harekete sahip çıkan sayın Devlet Bahçeli Baş Kumandan Reis in ölümüne ölüm üne sokaklara çıkın talimatının sonrasında aynı saatlerde partisinde Divanını toplayan Devlet Bahçeli daha hiçbir bakan ve Milletvekili ortada yokken bizler seçilmiş hükümet Devletimizin yanındayız.Bu demecin ardından Ülkücü hareketin önünü de açmış oldu.Ülkücü hareketin sokaklara çıkması ile işgalciler hüsrana uğradılar.15 Temmuzun engellenmesinin en büyük nedenini halen bazı kesimler idrak edemiyorlar. O gece Kadıköy de ve ülkenin bir çok yerinde işgalci askerleri alkışlayan aşağılık mahluklar gibi olsaydı Allah korusun

Dua edelim ki MHP nin başında çakma değil gerçek bir lider var.Bu ülke insanı sol iktidarlardan çektiğini hiçbir şeyden çekmedi.Bu feto denen satılmışı altmışlı yılların başında Kasım Gülek denen CHP genel sekreteri Güney Kore de görevliyken kendini batıya satarak MOON teşkilatının temsilcisi olması ve Feto yu da Türkiye nin başına bela etmiştir.

Bu feto örgütü tüm kutsallarımızın yok olması için çalışmış bir örgüt olduğunu anlıyoruz. Böyle vatan hain örgütlerin ilerde başımıza olmaması için Devletimiz şimdiden tedbirini almalıdır.Çünkü şer odaklarını batının haçlı Siyonist ordusu her zaman kandırır.

15 Temmuz işgal girişimi sırasında bile bile ölüme gitme bu bir kahramanlık değil.Bu daha başka bir şey bu kahramanlıkların ötesinde bir olay.Şahadet şerbetini içmeye gitmek bu kadar ucuz olmasa gerek.

Bu seferki diriliş destanının senaryo sunu yazanda oynayanda milletin ta kendisiydi. Kemal Kılıçtaroğlu o gece koltuğuna serilmiş bir şekilde kahvesini içmeyip meydanlara çıkıp halkın içerisine karışsaydı (REİS)gibi belki halk onu da bağrına basacaktı.Ama o ABD büyükelçisi ile buluşup Yeni kapı ruhuna çamur atmaya kalktı.15 Temmuz un yıldönümüne engel olmak için Ankara_İstanbul arası yürüme yaparak bu Dirilişe ve bu gecede özgürce okunacak Salalara engel olunacağını zannettiler.Aynı yürüyüşte ülkede ne kadar terör yuvası varsa hepsi ile kol kola yürüdüler.Ülke sırlarını satan vatan hainlerinin affı için medet umdular.Fetodan yargılanan gazetecilere övgüler düzmekten geri durmadılar. Çok yazık.Bunlar 15 Temmuz gecesi Ülkenin bir çok yerinde işgalci tankları alkışlayan güruhtan.Daha öncede ordu göreve diye aşağılık demeçler verenledir.Ordu yönetime el koysunda bize de bedava kısmet çıksın diye yoksa ülke batmış çıkmış onları ilgilendirmiyor.

Önümüzdeki 100 yılın geleceğini bizler yazdık artık.Yüz yıl önce bize dayattıkları emirleri şimdi biz onlara dayatacağız. Dağın zirvesinde oturup da dağın haşmetini ve büyüklüğünü görmeyen zavallılar.

Makarnacılar ve çobanların neler yaptıklarını görünce utandılar mı acep zannetmem onların yüzleri kösele derisi ar da n.. yok bunlarda.

Buradan Muhalefeti milli olmaya davet ediyorum.Gelin milli devletin etrafında birleşelim birliğimizi gören Batı ve Doğu bu dirilişimiz Dünya nizamını düzene sokacaktır.Dünya nizamı nı bu toprakları yöneten ler kuracaktır.

Şehitlerimizi gıpta ile andık.Kendim için çok hayıflandım.Ben neden 249 şehidin arasında yok um diye.Tüm şehitlerimiz için EL FATİHA.

ALLAH ÜLKEMİZ VE ÜLKE YÖNETİCİLERE GÜÇ KUVVET EYLESİN.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Bir gazeteyi takip etmenizin sebebi nedir?
İçeriği
Yazarları
Siyasi görüşü
Görsel çekiciliği
Diğer
Mansetten Düsen Haberler
Elazığ Sonnokta Gazetesi
© Copyright 2013 elazigsonnokta.com/. Tüm hakları saklıdır.Web Tasarım Elazığ Sonnokta haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Web Tasarım Hizmeti
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi