Elazığ TSO bünyesinde Türk Patent Kurumu Birimi Açıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2020 yılında Elazığ TSO bünyesinde açılması girişimleri başlatılan Türk Patent Kurumu Bürosu, Türk Patent ve Marka Kurumu Yönetim Kurulu tarafından onaylandı. Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, “İşletmelerin sınai mülkiyet ihtiyaçları ve marka bilincinin oluşturulmasında yerinde hizmet ve coğrafi işaretli ürünlerin tesciline yönelik kurumsal kapasiteleri güçlendirme hedefimize önemli katkılar sağlayacak bir çalışma olmuştur” dedi
Bu haber 2021-04-05 13:46:31 eklenmiş ve 626 kez görüntülenmiştir.

Büro hizmetleri en kısa sürede başlayacak…

   Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, Türk Patent ve Marka Kurumu Yönetim Kurulunun almış olduğu karar neticesinde Elazığ TSO bünyesinde Türk Patent Kurumu Bilgi ve Doküman Birimi’nin açılması talebimiz onaylanmıştır. Protokolümüzü Türk Patent Kurumu Başkanımız Sayın Prof.Dr.Habib Asan ile imzalamış bulunmaktayız. Büromuzun temsilciliğine Yönetim Kurulu kararımız ile Odamız Basın Halkla İlişkiler ve Protokol Müdürü Sayın Etem Yalın ile Odamız Sanayi Birimi ve Akreditasyon Sorumlumuz Sayın M.Mücahit Uçar görevlendirilmiştir. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından görevlendirdiğimiz profesyonellerimize yönelik yapılacak bilgilendirmeler ve dokümanların sağlanması ile hizmetlerimiz başlayacaktır.

  Protokolümüz kapsamında, Elazığ’da faaliyet gösteren sanayici ve araştırma, geliştirme çalışmaları yapan kişi, kurum ve kuruluşların sınai mülkiyet hakları konusunda bilgilendirilmesi, yönlendirilmesi, sınai mülkiyet haklarına ilişkin her türlü birli ve doküman gereksinimlerinin karşılanması, ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve yayınlara ulaşmalarının sağlanması, patent veri tabanlarında araştırma yapılması için uygun ortamın tesis edilmesi ve tüm bunlarla birlikte ilimiz için çok önemsediğimiz coğrafi işaretli ürünlerin tescilinde kurumsal kapasitenin artırılmasını amaçlamaktayız.

  İlimiz için değer üretecek bir Kurumun temsilciliğinin Odamız bünyesinde kurulmuş olmasından büyük bir memnuniyet duymaktayım. Bu düşüncelerle ilimize hayırlı olmasını diliyor, Türk Patent ve Marka Kurumumuzun çok değerli Başkan ve Yönetim Kurulu’na destekleri için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

ETİKETLER : # elazığ tso # türk patent kurumu # elazığ tso türk patent kurumu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ELAZIĞ HABERLERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › E-Mail Bulten Kaydi
Arşiv Arama
- -
Anket
Bir gazeteyi takip etmenizin sebebi nedir?
İçeriği
Yazarları
Siyasi görüşü
Görsel çekiciliği
Diğer
Elazığ Sonnokta Gazetesi
© Copyright 2013 elazigsonnokta.com/. Tüm hakları saklıdır.Web Tasarım Elazığ Sonnokta haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Web Tasarım Hizmeti
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye