Elazığ İl Protokolünden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajları

Elazığ İl Protokolü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Bu haber 2022-01-10 12:11:39 eklenmiş ve 76 kez görüntülenmiştir.
Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;

“Dünyada ve ülkemizde teknolojik alanlarda yaşanan gelişmeler, bilgi ve iletişim teknolojileri alanlarını çeşitlendirerek kendisini göstermiştir. Toplumun aydınlatılması, haber alma hakkının korunması, kamuoyunun tarafsız ve doğru bilgilendirilmesi noktasında gazetecilerimiz önemli bir sorumluluk üstlenmektedir. Bu anlayışla halkımızı bilgilendirmenin yanı sıra ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yönden gelişmesine ve kalkınmasına çalışmalarıyla önemli katkılar sağlayan basın mensuplarımızın bugüne kadar gösterdikleri gayreti ve üretkenliği bundan sonrada aynı hassasiyetle yerine getireceklerine yürekten inanıyorum. Bizlerle sürekli beraber olan, destek veren değerli basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, sağlık ve başarılar dilerim” dedi.

 Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifogulları'nın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;

“Toplumun haber alma hakkının karşılanması ve bilgilendirilmesi noktasında çok önemli bir konumda yer alan basınımız, demokratik kültürümüzün vazgeçilmez bir unsurudur. Günümüzde gelişen teknoloji ışığında enformasyon alanında da çok önemli bir dönüşüm süreci başlamış ve basınımızın doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik çalışmaları çok daha önemli bir noktaya ulaşmıştır. 
Her türlü koşul ve şart altında, mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini ifa eden tüm basın mensuplarımıza özverili gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 
Şehrimizin gelişimi ve tanıtımı noktasında birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”


 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;

“Halkın gözü ve kulağı olan, zor şartlar altında çalışan basın sektörünün emekçileri, değerli arkadaşlarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum. Gazetecilik onurlu ve çok anlamlı sorumluluklar taşıyan bir meslek. Bu işe gönül veren arkadaşlarımızın yaşadıkları zorlukları, gece gündüz verdikleri emeği toplum olarak takdir etmememiz olanaksız. Basınımız, geçmişten günümüze kadar önemli bir gelişme göstererek, yazılı ve görsel boyutunun yanı sıra, sanal ortamda da etkinliğini her geçen gün artırmakta olup demokrasimizin güçlenmesine katkılar sağlamaktadır. Bu gelişmede, şüphesiz en büyük pay, görevini fedakârca yapan basın çalışanlarına aittir.  Elazığ Basın tarihi Milli Mücadele ile birlikte başlamış ve bugüne kadar kesintisiz gelmiştir. Bu birikim sayesinde bir kültür ve sanat şehri olan Elazığ’ın en güçlü yönlerinden biri sahip olduğu medya gücüdür. TV kanallarımız, Gazetelerimiz, Radyolarımız, İnternet Haber Sitelerimiz ve Dijital TV kanallarımız ile Elazığ bulunduğu coğrafyada bu anlamda en gelişmiş il konumundadır. Üç ayrı Cemiyet ve Dernek çatısı altında örgütlenmiş olan Elazığ Medyasının son yıllarda gazetecilik, televizyonculuk, radyo yayıncılığı, internet haberciliği gibi alanlarda önemli yatırımlar yapmış ve gelişmeler göstererek ülkemizde saygın bir yere gelmesi de bizleri ayrıca gururlandırmaktadır. Şehrimizin gerek ekonomik gerekse sosyal olarak geldiği noktada basın kuruluşlarımızın katkısı azımsanmayacak derecede büyüktür. Bu duygu ve düşüncelerle Ulu Önder Atatürk'ün 'Basın bir milletin müşterek sesidir' ilkesinden hareketle, basın ahlak esasları çerçevesinde çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bir kez daha içtenlikle kutluyor, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyorum” dedi.
 
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;

“Kamuoyuna karşı önemli sorumlulukları olan ve meslek ahlakını gözeterek en zorlu şartlarda bile görevlerini yerine getiren basın mensupları, kamu vicdanının sesi olmaktadırlar. En temel haklardan biri olan haber alma hakkının güvencesi olan basın; düşünce özgürlüğünün de en etkili araçlarındandır. Ülkemizin her köşesinde kamuoyu yararına özverili çabaları ile insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak üzere görev yapan basın çalışanlarımız, vatandaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olma görevini tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerine getirerek, düşünce özgürlüğü ile hak ve adaletin sağlanmasında etkili bir araç olmuşlardır. Aziz şehrimiz Elazığ’da da oldukça köklü bir geçmişe sahip olan basın kuruluşlarımız, başta şehrimizin ve üniversitemizin tanıtımı olmak üzere birçok alanda ilimize ciddi değer katmakta ve vatandaşlarımızın sesi olmaktadırlar. Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımız ile devlet arasında köprü görevi gören ve bu uğurda gecesini gündüzüne katarak görev yapan ilimizdeki tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, sağlık ve huzur temenni ederim” dedi.


Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) Başkanı Semih Erdem’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;

“Dayanışma ve güçlerimizi birleştirme günü olarak değerlendirdiğimiz 10 Ocak Gazeteciler Günü'nün, mesleki mücadele gücümüzü ve azmimizi arttıran anlamlı bir gün olmasını yürekten diliyorum. Ben bütün meslektaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum. Bu kutsal mesleği icra ederken şehit düşenleri ve çeşitli nedenlerle ebediyete intikal eden meslektaşlarımızı da sevgi, saygı, özlem, minnet ve rahmetle anıyorum. İçinde bulunduğumuz zorlu dönemin bir an önce sona ermesi, gazetecilerin hak ettikleri güvencelere kavuşturulması, haklarının ve hukuklarının yeniden elde edilmesi ve mesleğin itibarının yeniden sağlanmasıdır. Dayanışma ve güçlerimizi birleştirme günü olarak değerlendirdiğimiz bu 10 Ocak Gazeteciler Günü'nün de mesleki mücadele gücümüzü ve azmimizi arttıran anlamlı bir gün olmasını yürekten diliyorum” dedi.

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ahmet Saraç’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;

"Çağdaş ve katılımcı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan basınımız, kamuoyunu bilgilendirmek, vatandaşlarımızla kurumlar arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olmak, vatandaşlarımızın haber alma hakkını tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışla yerine getirmek gibi birçok önemli görevler üstlenmektedir. Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan basın mensuplarımız, ülkemizin olduğu gibi ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Basınımızın halkımızı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emek kutsaldır. Bu duygu ve düşüncelerle, ilkeli ve dürüst yayıncılık prensiplerinden ödün vermeyen, yaşadıkları tüm zorluklara rağmen her koşulda kamuoyunu aydınlatmak için büyük bir özveriyle çalışan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;

“Her türlü şartta görevlerini yerine getiren, mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve her konuda haberdar etmek için fedakarca çalışan gören gözümüz, işiten kulağımız gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. 
 
Elazığ İl tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı;
 
''Kamuoyunu doğru ve hızlı şekilde bilgilendirmek için emek veren,ilkeli ve dürüst gazetecilik anlayışıyla tüm zorluklara rağmen çalışan gazetecilerimizin 10 Ocak gazeteciler günü kutlu olsun'' dedi.

ETİKETLER : #Elazığ İl Protokolünden 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajları
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ELAZIĞ HABERLERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › E-Mail Bulten Kaydi
Arşiv Arama
- -
Anket
Bir gazeteyi takip etmenizin sebebi nedir?
İçeriği
Yazarları
Siyasi görüşü
Görsel çekiciliği
Diğer
Elazığ Sonnokta Gazetesi
© Copyright 2013 elazigsonnokta.com/. Tüm hakları saklıdır.Web Tasarım Elazığ Sonnokta haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Web Tasarım Hizmeti
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye