24 Eylül’de Elazığ Tarihi Günlerinden Birini Yaşayacak

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Eylül ayı Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Ahmet Yaşar başkanlığında yapıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Yaşar, 24 Eylül 2022 tarihinde Elazığ’da ağırlanacak olan TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Elazığ’da en iyi şekilde ağırlanması için Elazığ Ticaret Borsası ile birlikte tüm hazırlık süreçlerini yönettiklerini, belirterek, “Elazığ TSO tarihine geçen bu hizmet döneminin değerlendirileceği program kapsamında, açılışlar, temel atmalar, lansman ve ödül töreni ile tarihi bir gün yaşayacağız” ifadelerinde bulundu…
Bu haber 2022-09-21 14:49:21 eklenmiş ve 68 kez görüntülenmiştir.

Elazığ TSO tarihine geçen Meclisimize teşekkür ediyorum…

Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar Meclis Toplantısının açılış konuşmasında, 2018/2022 hizmet döneminde Elazığ TSO Meclisi ve tüm Yönetim Organlarında görev alan Oda üyelerine teşekkür ederek, “1884 tarihinden günümüze toplum içerisinde hep kanaat önderi olarak gelmiş olan Odamız, bu hizmet döneminde tarihe geçen hizmetlere imza atmıştır. Ben öncelikle her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü dünyanın, ülkemizin ve ilimizin en zor dönemine denk gelen bu hizmet dönemini Elazığ TSO’daki bu birlik, beraberlik, inanmışlık, şehrin geleceğine ışık tutan projeler ve kararlı duruşumuz ile hem Odanın hizmet kalitesini hem de iş dünyasının sürdürülebilirliğini sağlayarak bugüne geldik. İşte bu dönemin yapılan icraatlarının bir bakıma değerlendirileceği ve Sayın Genel Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun teşrifleriyle düzenleyeceğimiz ‘Değer Katanlar Gecesi’ Elazığ adına tarihe geçecek bir gün olacaktır. Açılışların, temel atmaların, projelerin sunumları ile lansmanlarının yapılacağı gece ödül töreni ve gala yemeği ile sonuçlandırılacaktır. Tam gün dolu dolu geçecek olan programa tüm Meclisimizin eksiksiz olarak katılımını bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.


Açılışlar, Temel Atma, Lansman ve Ödül Töreni Gecesi…

Meclis Başkanı Yaşar, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımı ile yapılacak olan ‘Elazığ Ekonomisine Değer Katanlar’ programı doğrultusunda, bir çok organizasyonunn yapılacağını belirterek program detayları hakkında Meclis Üyelerini bilgilendirdi.

Başkan Yaşar tarafından yapılan bilgilendirmede; Dumandağ Kuran Kursu ve Camileri Yaşatma Vakfı

Açılış Töreni, Elerji A.Ş. Biyogaz Tesisi Açılış Töreni , Elazığ Besi TDİ OSB Saha Ziyareti ve Tanıtımı , Elazığ Coğrafi İşaretli Ürünler Sergisi Açılışı, Elazığ Ataoğuz Yemekleri Sergisi, elazigburada.com.tr e-ticaret portalı standının ziyareti, Elazığ TB-Fırat Üniversitesi TAHAM İşbirliği Protokolü töreni, Yeşil Mutabakat Bölgesel Eylem Planı (Tarım ve Hayvancılık) Töreni, Elazığ TSO Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi Açılışı, Elazigburada.com.tr e-ticaret portalı Açılışı, Türk Patent ve Marka Kurumu Bilgilendirme Merkezi Açılışı, DAİB Elazığ Şubesi Açılışı, Elazığ TSO Akademi Açılışı yapılacağı ifade edildi.


Program Ödül Töreni ve Gala Yemeği İle Sonlanacak…

Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, Elazığ TSO ve Elazığ Ticaret Borsası işbirliğinde TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılacağı “Değer Katanlar Gecesi”nin ödül töreni ve gala yemeği ile son bulacağını belirtti. Yaşar, Elazığ ekonomisine değer katan Oda üyelerinden; Elazığ TB’de 30. Yılını Dolduran Üyeler, Elazığ TB Borsa Tescili Üstün Başarı Ödülü, Elazığ TSO En Fazla İhracat Yapan Üyeler, Elazığ TSO En Fazla İstihdam Sağlayan Üyeler, Elazığ TSO En Fazla Vergi Ödeyen Üyeler, Ekonomiye Değer Katanlar ve Elazığ TSO’da 50.Yılını Dolduran Üyelerin plaketle ödüllendirileceğini açıkladı.

Toplantının Gündem Maddeleri arasında yer alan Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu’nun görüşülmesi ve serbest kürsü bölümünde Meclis Üyelerinin değerlendirmeleri ile sona erdi.

ETİKETLER : # elazığ # elazığ tso
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ELAZIĞ HABERLERİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 2022-04-03 02:15:05
2020-11-23 19:15:12
2015-03-10 15:50:44
2015-03-10 15:48:30
E-Mail Bulten Kaydi
Arşiv Arama
- -
Anket
Bir gazeteyi takip etmenizin sebebi nedir?
İçeriği
Yazarları
Siyasi görüşü
Görsel çekiciliği
Diğer
Elazığ Sonnokta Gazetesi
© Copyright 2013 elazigsonnokta.com/. Tüm hakları saklıdır.Web Tasarım Elazığ Sonnokta haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Web Tasarım Hizmeti
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye