TOBB Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Toplandı

TOBB Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Toplantı Salonu’nda bir araya gelerek İcra Kurulunu belirledi.
Bu haber 2023-11-06 20:39:15 eklenmiş ve 230 kez görüntülenmiştir.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan da Kadın Girişimciler ile bir araya geldi.

Kadın girişimciler, iş dünyasına farklı bir bakış açısı kazandırıyor.

Başkan Alan, “Şehrimizin lokomotif Sivil Toplum Kuruluşunun ve Elazığ iş dünyasının temsilcileri olarak, Kadın Girişimciler Kurulu üyelerimizi ve İcra Kurulu Başkanı olarak seçilen Sayın Tuba Demirkıran kardeşimi yürekten tebrik ediyorum. Yeni görevlerinin Elazığ iş dünyasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
Kadın girişimcilerin iş dünyasındaki varlığı, sadece ekonomik değil, aynı zamanda toplumsal ve kültürel açıdan da birçok fayda sağladığına inanıyoruz. Kadın girişimciler, iş dünyasına getirdikleri farklı bakış açıları, yaratıcılık ve inovasyon ile sektörlere değer katarlar. Kadınların iş dünyasındaki varlığı, toplumsal cinsiyet eşitliği hedeflerine katkıda bulunmakla beraber, kadınların ekonomik bağımsızlığını artırır ve istihdam yaratır. Bu bilgiler ışığında, Kadın girişimcilerin, Elazığ'ın ve Türkiye'nin ekonomik kalkınmasına önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.
Gelecek nesillerimizin, kızlarımızın, kardeşlerimizin, torunlarımızın iş dünyasında güçlü bir pozisyon edinmeleri, ticaretlerinin önündeki sorunların kaldırılması için mücadele verecek bir topluluk olan kadın girişimcilerimizden beklentilerimiz çok büyük. Bu nedenle, 2022-2026 Hizmet dönemimizde, kadın girişimcilerimizle birlikte çalışarak, iş dünyasındaki engelleri kaldırmaya ve Elazığ'ın ekonomik potansiyelini artırmaya odaklanacağımıza inanıyoruz.
Ben bu vesile ile tekrardan Kadın Girişimciler Kurulu Üyelerimizin seçim sonuçlarının Elazığ iş dünyasına ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” İfadelerini kullandı.
Ağabeyimiz İdris Alan, Liderliği ile Elazığ’ın kalkınmasına büyük katkılar sağlıyor.
TOBB Elazığ Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanlığına seçilen Tuba Demirkıran, “Öncelikle, Bir ağabey gibi gördüğümüz, Elazığ iş dünyasına kattığı değer ve liderliği ile şehrimizin kalkınmasına büyük katkılar sağlayan İdris Alan başkanımıza kadın girişimcilere verdiği önem sebebiyle teşekkür ediyorum.
Kadın girişimciliği, iş dünyamızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Kadınlarımızın iş dünyasında daha fazla yer alması, sadece toplumsal cinsiyet eşitliği açısından değil, aynı zamanda ekonomik kalkınmamız açısından da büyük bir öneme sahiptir. Kadın girişimciler, yenilikçilikleri, iş ahlakları ve liderlikleri ile iş dünyasına önemli bir katkı sağlıyor.
Elazığ'da kadın girişimciliği alanında yapılacak çalışmalar, bu potansiyeli daha da artırmanın bir yolu olacaktır. TOBB Elazığ Kadın Girişimcileri olarak olarak, kadınların iş dünyasında daha fazla başarı elde etmeleri ve kendi işlerini kurmaları için destek sağlama misyonunu üstleniyoruz. Elazığ'daki kadın girişimcilerin sayısını artırmak, onların iş fikirlerini hayata geçirmelerine yardımcı olmak ve iş dünyasındaki yerlerini sağlamlaştırmak amacımızdır.
Sayın Başkanım, sizin liderliğinizdeki Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nın, bu önemli misyona katkı sağlayacak çalışmalara destek verdiğinizi görmekten mutluluk duyuyoruz. Kadın girişimciliği, şehrimizin ekonomik büyümesini desteklemek ve toplumsal kalkınmamızı hızlandırmak için büyük bir potansiyel sunmaktadır.
Sonuç olarak, kadın girişimcilerin iş dünyasındaki rolünün artırılması, sadece Elazığ için değil, tüm ülkemiz için büyük bir kazanç olacaktır. Hep birlikte, kadınların girişimcilikte daha fazla başarı elde etmeleri için çalışarak, şehrimizi daha parlak bir geleceğe taşıyabiliriz. Bu toplantının, işbirliği ve dayanışma ruhuyla dolu verimli bir platform olmasını diliyorum.” Dedi.
Seçimlerin ardından TOBB Elazığ Kadın Girişimciler İcra Kurulu şu şekilde belirlendi:
Asime Gezer Ataş
Ayçe Merve Çelikel
Betül Gülnar
Derya Durmuş
Emine Gürbüz
Gülsen Kırkıl – Başkan Yrd.
Gülnur Küçük
İmren Sumru Tosun
Mehtap İlhan
Melike Urhan Çelikel
Seda Demirtaş Genç – Başkan Yrd.
Tuba Demirkıran – Başkan
Tuba Talo Yıldırım
TOBB Elazığ Kadın Girişimciler Kurulu ise:
Asime Gezer Ataş
Ayçe Merve Çelikel
Betül Gülnar
Büşra Bayrak
Derya Durmuş
Duygu Ekin Kökçü
Eda Vural
Emine Gürbüz
Esin Akdağ
Gülsen Kırkıl
Gülnur Küçük
İmren Sumru Tosun
Mehtap İlhan
Melike Urhan Çelikel
Nilal Çoban
Pınar Can
Ruhşan Erkal
Seda Demirtaş Genç
Tuba Demirkıran
Tuba Talo Yıldırım
Zehra Polat
Zeynep Aydoğdu
 
 
 
 
ETİKETLER : #elazığ #elazığ tso
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ELAZIĞ HABERLERİ haberleri
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
2022-04-03 02:15:05
2020-11-23 19:15:12
2015-03-10 15:50:44
2015-03-10 15:48:30
E-Mail Bulten Kaydi
Arşiv Arama
- -
Anket
Bir gazeteyi takip etmenizin sebebi nedir?
İçeriği
Yazarları
Siyasi görüşü
Görsel çekiciliği
Diğer
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Elazığ Sonnokta Gazetesi - Elazığ Son Dakika
© Copyright 2013 elazigsonnokta.com/. Tüm hakları saklıdır.Web Tasarım Elazığ Sonnokta haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Web Tasarım Hizmeti
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Elazığ Nakliyat Firmaları
Elazığ Polat Nakliyat
Elazığ Nakliyat Firması
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye