NE SİZ YANIN NEDE BİZ YANALIM...


Bu makale 2021-01-21 14:39:02 eklenmiş ve 3406 kez görüntülenmiştir.
Tülin ÇETİN -Haber Müdürü

Ne Siz Yanın Nede Biz Yanalım… 

   24 Ocak 2020 depremi ve pandemi döneminin yaşattığı tüm olumsuzluklarını en acı bir şekilde yaşayan ve ekonomik alanda da   sarsıntıya uğrayan şehir ve şehir halkına karşı ilgili kurum, kuruluş ve kişilerin, sorunları ne kadar özde ve sözde uyguladıkları halkımız tarafından oldukça eleştiri alıyor. 

  Halkımızın yaşadığı problemler, değişik platformlarda dile getirilirken, siyasi parti yetkilileri, STK başkanları, medya kuruluşları ve vatandaşların sosyal medyadan da sıklıkla dile getirilmesine rağmen, ne kadar dinleniyor? Ne kadar önemli görülüyor? Ne kadar dikkatte alınıyor? Ne kadar çözüm odaklı sorumluluk alınıp da uygulanıyor? Oldukça merak konusu. 
   Halk artık söze mi yoksa öze mi inanacakları konusunda bir hayli şaşkın. Söze gelince her şey yolunda. Ya öze gelince; her şey yeterli düzeyde ne kadar gerçekleştiriliyor? Halk bu konuda oldukça düşünceli ve tepkili…. 
  Şehrin ve halkın tüm sorunlarını dikkate alarak değerlendirip gerekli kurum kuruluş ve kişilere iletme sorumluluğu en çok   birinci derecede söz sahibi olan milletvekillerimizin olduğunu düşünüyor. Lakin milletvekillerimizin bir çok konuda gerektiği önem ve duyarlılığı göstermediklerini, konumlarını korumak için, ’’ne şiş yansın ne kebap’’ misali mavi boncuk dağıtan söylemlerini artık vatandaş duymak istemiyor. 
  Şehir ve halkın yaşadığı problemler değişlik platformlarda dile getirilmesine rağmen, sorunları çözecek olan sorumluluk sahiplerinin, kurum ve yetkililerin bu duyarsızlıkları toplumsal ve siyasal refleksten kaynaklı tepkilere yol açtığı oldukça aşikar...   
Sorumluluk sahibi olan şahıs ve siyasi kurumların daha çok yıpranmaması, güven kaybetmemeleri adına; sabırlarının yeterince zorlanmadan önlem alınmasının, bir an öce sorumluluklarını yerine getirerek sözde değil özde, soyut değil somut, görüp yaşatarak güven tazelemelerini istemek için ''ne siz yanın ne de biz yanalım’’ söylemleri ile her şeyi açıkça ifade etmiyorlar mı? 

Sözde değil özde. Ben değil Biz düşüncesiyle sahiplenilmeli Elâzığ da Elazığlı da…  

Kalın sağlıcakla...

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
ELAZİZ
Cem 2021-02-11 22:11:43
Her ELAZIĞ sevdalısı ELAZIĞ'A sahip çıkmalı Seçim zamanı değil her zaman sahip çıkalım..
Biz yandık onlarda yansın
Hakan 2021-01-21 23:14:45
Vatandaşın kelamı ancak dilde kalır. Sözde varlar icraata gelince kimse yok.Kaleminize sağlık.
Özde sahiplenmek
Atilla 2021-01-21 14:47:55
Yazarımızın kalemine sağlık. Elazığlıların derdi güzel ifade edilmiş . Teşekkürler
Toplam 3 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
2022-04-03 02:15:05
2020-11-23 19:15:12
2015-03-10 15:50:44
2015-03-10 15:48:30
E-Mail Bulten Kaydi
Arşiv Arama
- -
Anket
Bir gazeteyi takip etmenizin sebebi nedir?
İçeriği
Yazarları
Siyasi görüşü
Görsel çekiciliği
Diğer
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Elazığ Sonnokta Gazetesi - Elazığ Son Dakika
© Copyright 2013 elazigsonnokta.com/. Tüm hakları saklıdır.Web Tasarım Elazığ Sonnokta haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Web Tasarım Hizmeti
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
Elazığ Nakliyat Firmaları
Elazığ Polat Nakliyat
Elazığ Nakliyat Firması
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye